Je bent ijskoud, gevoelig voor je zelf, maar oh zo ongevoelig voor een ander, je bent niet wat ik zoek,hoezeer ik je ook bewonder.
Men moet voorzichtig zijn met hun uitspraken die gericht zijn tegen jou, want je bent oh zo gevoelig oh zo trots, als het over jou gaat, maar oh zo hard oh zo koud als het over een ander gaat, want dan ben je niet meer zo gevoelig, niet meer bereikbaar, wel nog steeds trots, maar he ,berouw komt nooit te laat.
Je gedraagt je als een clown die zich voordoet alsof zij niet om ander geeft, zoiets heb ik nog nooit beleefd, je houdt je op afstand, je bent een eenzame clown, je bent een hele mooie eenzame clown, maar uiterlijk vergaat snel schat, wat overblijft is de innerlijke schoonheid die zich dan voor eeuwig jong zou moeten noemen, om met haar geliefde zich gelukkig mag roemen.
wat heeft het voor zin, voor eeuwig jong maar ook altijd alleen, er komt een dag dat je niet meer kunt feesten om te vluchten er komt een dag dat je niet meer kan dansen om te vergeten die eenzame kille gevoel, omdat je in je jonge jaren zo trots en een egoist was om alleen aan je je zelf te denken, daarom ben je straks oud en alleen.
je uiterlijke schoonheid is er niet meer , alleen je wonderlijke schone ogen die schitteren als vanouds, maar helaas wat heb je eraan, zelfs je ogen kijken eenzaam want je kijkt wanhopig zoekende naar andere ogen om je zelf terug te zien schitteren in die ander, maar je trots heeft de vlammen uitgedooft, in die liefelijke ogen van je man of partner, en nu zit je dan alleen in je mooie schommelstoel,herinneringen op te halen, die met geen goud is te betalen.
omdat je zo gevoelig was voor je zelf, maar oh zo ongevoelig voor een ander, wat zal ik zeggen wat zal ik nog moeten doen om je wakker te schudden, van deze onechte wereld waar je in bevindt, je zult nooit in je leven de ware tegen komen als je je niet kwetsbaar opstelt, het lijkt of onze dagen zijn geteld.
Oog om oog is niet de juiste manier, vergeven en vergeten is de enige liefdevolle manier, in je binnenste smacht je zo om geliefd te worden, ik bedank ervoor om zo behandeld te worden, je wilt zo graag geven en nemen, maar dat zou nooit kunnen als je de deur naar je hart gesloten houdt, zelfs de grootste storm liefde kan er niet doorheen,
een ezel stoot zich geen tweemaal aan dezelfde steen.
De wereld is hard en verrot aan het worden, daarom is het zeldzaam geworden om rustig te genieten van de liefde, liefde is nu veelmeer lichaam dan ziel, meer zweten en bewegen,
en weinig zeggen terwijl men elkaar alleen lichaamelijk verwent,mijn liefde had je hemel en aarde kunnen bewegen.
Geestelijk zijn we bijna dood, wat een manier om tegen iemand te liegen en te zeggen ik hou van jou, dan kun je niet menen als je versteend bent van de kou, een snelle leven zal een snelle einde maken aan je zachtheid waardoor je kil en hard wordt van binnen,
he je kan een beter leven beginnen.
Dit gedrag zal veel goedwillende zielen bij je weg houden, waardoor je steeds verliefder en verliefder wordt op je zelf, denkende er is toch niemand die van me houdt, en zo wordt je heel snel eenzaam en oud.
Ik hoop dat je gauw wakker wordt, dat meen ik uit mijn diepste, want ik ben voorstander van het vrije woord, en dat is hoe het ook in een relatie hoort.
10 december 2007
Actuele beoordeling: 8,39
Aantal stemmen: 23
Stijger: +0,03
Aantal hits: 2930
![]() | Datum | Gedicht |
---|---|---|
02-11-08 | i want to be with you | |
02-11-08 | jij | |
02-11-08 | ontmoeten | |
02-11-08 | voor jou | |
02-11-08 | DÁÁÁG | |
02-11-08 | ROOS | |
02-11-08 | HART VAN WARMTE | |
01-11-08 | Victory | |
01-11-08 | Hello | |
31-10-08 | verliefd?? | |
31-10-08 | een jong uit mijn klas. | |
28-10-08 | Gevoel | |
24-10-08 | Mijn engel... | |
24-10-08 | Schoonheid | |
19-10-08 | vurig hart | |
18-10-08 | STERRENREGEN | |
18-10-08 | BLIJF JEZELF | |
18-10-08 | LEEF JE LEVEN | |
16-10-08 | ik wou dat ik je kon vertellen | |
16-10-08 | Jij en ik | |
15-10-08 | Hoe zal dat later zijn??? | |
15-10-08 | your the one for me | |
13-10-08 | Dat meisje | |
12-10-08 | Seks geen liefde maar een uiting van! | |
12-10-08 | Leven /life |
Lees alle gedichten in de categorie Liefde
Bol.com, de winkel van ons allemaal. Kies uit >10 miljoen artikelen. Snel en vanaf 20,- gratis verzonden!
Relatiebureau InterDuo relatiebemiddeling is het meest toonaangevende relatiebureau voor Nederlandse en Belgische HBO’ers en academici. InterDuo is erkend door de BER: Branchevereniging Erkende Relatiebureaus.
Books for Singles verkoopt geen liefde, geluk of romantiek. Wel is het de gespecialiseerde online bookseller voor boeken over: singles, liefde, relaties, dating en persoonlijke groei. Books for Singles is een initiatief van het erkende relatiebureau InterDuo.
Niets is zo rijk als de onuitputtelijke weelde van de natuur. Ze toont ons alleen oppervlakken, maar ze is miljoenen meters diep. Nothing is rich but the inexhaustible wealth of nature. She shows us only surfaces, but she is a million fathoms deep. -
Emerson, Ralph Waldo
intimacy | ![]() |
|
De sleutel naar wat we niet hadden. | ![]() |
|
Het verre dichtbij. | ![]() |
|
Toegelichte liefde. | ||
Missend hart. | ![]() |
Het goed functioneren in de maatschappij vertoont opvallend veel overeenkomst met het goed functioneren in een relatie. Iemand die in een bedrijf werkt en er onopvallend en sjofel uitziet, zal nooit carrière kunnen maken. Iemand die single is en er onopvallend en sjofel uitziet, zal nooit de droomdate krijgen. Een voorbeeld uit het bedrijfsleven toont dit aan...