Op een dag zal ik bevrijd zijn, ik hoef dan nooit meer te schreeuwen om liefde, ik zal niet meer huilen om mijn geliefden, ik zal wakker zijn, ik zal blij en wijs zijn.
Mijn hart zal geen donkere plekken meer zien of voelen, mijn ogen zullen nooit meer sluiten, geen druppels van verdriet maar geluk zal er zijn, overal zal ik me gelukkig vertonen.
Mijn ziel zal lachen van blijdschap, want het zal vol zijn van geluk, kinderwensen zullen door mijn schoone verstand razen, de rest zal ik vergeten, geen pijn of geweld zal er herrinerd worden.
Mijn ziel zal voor eeuwig leven en niet meer vergaan als loszand in de wind, of een brandende kaars die stil zwijgend zijn warme wereld verlaat in het koude donkere niets.
Nee, ik zal leven als een onsterfelijke adelaar, niets zal mij onbereikbaar zijn, ik zal alles bereiken, elke beek zal ik vanuit drinken elke bergtop zal mijn handen voelen, elk horizon zal voor mijn aangezicht schijnen.
Geen leger van verdriet zal mij verslaan, geen kwaad zal mijn hart bereiken, geen leugens zullen mijn wereld doen draaien, ik zal staan, ik zal niet falen, ik zal overwinnen, ik zal mijn vrouw beminnen, ik zal mijn zoon lief hebben, ik zal van elke bloem genieten, ik zal bij elke adem mijn God bedanken en prijzen, want zonder God, ben ik niets meer dan een weggooi vod.
Mijn honger naar het leven zal altijd bestaan, en mijn strijd om voort te leven zal altijd woeden, ik weet Mijn God zal mij Altijd van het kwade behoeden.
30 mei 2008
Actuele beoordeling: 7,00
Aantal stemmen: 3
Aantal hits: 2201
![]() | Datum | Gedicht |
---|---|---|
30-05-08 | He Zoon | |
29-05-08 | Als ik een vlinder was... | |
28-05-08 | Open de ogen | |
28-05-08 | Man- perspectief | |
28-05-08 | Alleen | |
27-05-08 | allerliefst | |
27-05-08 | bitterzoet | |
27-05-08 | Meisjes plagen... | |
27-05-08 | GEDICHT | |
26-05-08 | je bent zo mooi | |
26-05-08 | de stilte | |
20-05-08 | angst | |
19-05-08 | De tweede zondag van mei | |
18-05-08 | no tears | |
17-05-08 | je bent onbereikbaar | |
16-05-08 | Moedernacht twee duizend en acht | |
12-05-08 | liefde | |
11-05-08 | Mijn hart | |
09-05-08 | Zonder woorden... | |
08-05-08 | Voor mij bestaat er maar een. | |
07-05-08 | Ik kijk je in de ogen | |
07-05-08 | Als ik je zie | |
01-05-08 | Dat ene ding | |
30-04-08 | jij | |
29-04-08 | Perfect |
Lees alle gedichten in de categorie Liefde
Books for Singles verkoopt geen liefde, geluk of romantiek. Wel is het de gespecialiseerde online bookseller voor boeken over: singles, liefde, relaties, dating en persoonlijke groei. Books for Singles is een initiatief van het erkende relatiebureau InterDuo.
Bol.com, de winkel van ons allemaal. Kies uit >10 miljoen artikelen. Snel en vanaf 20,- gratis verzonden!
Relatiebureau InterDuo relatiebemiddeling is het meest toonaangevende relatiebureau voor Nederlandse en Belgische HBO’ers en academici. InterDuo is erkend door de BER: Branchevereniging Erkende Relatiebureaus.
Als je niet liefdevol met mensen kunt omgaan, moet je in het geheel niet met ze omgaan.
Leo Tolstoj
intimacy | ![]() |
|
De sleutel naar wat we niet hadden. | ![]() |
|
Het verre dichtbij. | ![]() |
|
Toegelichte liefde. | ||
Missend hart. | ![]() |
Het goed functioneren in de maatschappij vertoont opvallend veel overeenkomst met het goed functioneren in een relatie. Iemand die in een bedrijf werkt en er onopvallend en sjofel uitziet, zal nooit carrière kunnen maken. Iemand die single is en er onopvallend en sjofel uitziet, zal nooit de droomdate krijgen. Een voorbeeld uit het bedrijfsleven toont dit aan...