Voor Doenja
Ik volg je bewegingen als je aan dek loopt en kijk hoe je heupen bewegen met iedere stap die je maakt. Je haren die wapperen in de zeewind en die je met een nonchalante maar sierlijke beweging uit je gezicht wrijft. Je stralende lach die duizend zonnen doet verbleken en je tranen die me ontroeren. Ik kan en wil geen onvolkomenheden aan je ontdekken, liefde maakt naïef.
Als een vlinder vlieg je van bloem tot bloem, met je tere vleugels lijk je zo fragiel en telkens als ik je wil vangen vlieg je weg. Ik wil je vangen om je voor eeuwig te bewaren voordat je vleugels gaan verdrogen en ik je nooit meer terug zie.
Maar ik weet nu, nadat ik je heb gevangen, ik niet eeuwig kan genieten van je schoonheid. Een vlinder behoort vrij te zijn en neer te dalen op de bloem die zij verkiest.
Ik weet nu ook dat je, zoals ieder mens, je onvolkomenheden hebt maar je blauwe ogen, je stralende glimlach en niet in het minst je intelligentie overschaduwen deze volledig.
Je meisjeachtige manier van doen maakt me nog steeds blind en daar haat ik mezelf, jou en de hele wereld om maar haten heeft geen zin aangezien mijn ogen er niet van open gaan.
Iets heeft bepaald dat ik een vrouw als jou vele jaren te laat moest tegengekomen maar niets is toeval en alles heeft een reden. Het heeft me geleerd dat echte gevoelens voor iemand hebben ook voor mij nog steeds bestaat.
Ik zet de deur open zodat je weg kan vliegen en met een traan in mijn ogen zie ik je gaan.
Maar ik laat hem op een kier staan zodat je altijd weer terug kan komen en ik je kan koesteren met alle liefde die ik in me heb totdat je weer wegvliegt.
De pijn die ik herken van jaren geleden is terug en ik zie op tegen de tijd die komen gaat.
Ik pak mijn troffel en mijn emmer cement en begin maar weer opnieuw te bouwen……..
Ik zal je missen… x
D.
2 juni 2008
Actuele beoordeling: 9,99
Aantal stemmen: 1
Aantal hits: 3579
![]() | Datum | Gedicht |
---|---|---|
16-05-08 | te lang | |
27-04-08 | Liefdesbrief 1789 | |
23-04-08 | These Feelings | |
27-03-08 | Nog steeds... | |
23-03-08 | Met pijn in de knoken | |
09-03-08 | Vaarwel. | |
05-03-08 | 4 woorden | |
19-02-08 | Melody | |
03-02-08 | onvervangbaar | |
13-01-08 | voor de gene van wie ik hou | |
13-01-08 | Mijn ex lag plots bij mij in bed mijn gekropen | |
06-01-08 | Zonder jou | |
06-01-08 | sluit je ogen | |
05-01-08 | Iemand | |
30-12-07 | Een liefdes ster | |
28-12-07 | Gezocht: Mijn zielsverwant | |
11-12-07 | loser | |
10-12-07 | too bad | |
09-12-07 | blijf geloven | |
09-12-07 | behalve voor mij. | |
09-12-07 | alleen maar jij | |
01-12-07 | Love me | |
26-11-07 | Elke keer opnieuw | |
25-11-07 | Zolang | |
19-11-07 | Intermezzo |
Lees alle gedichten in de categorie Onbereikbare liefde
Relatiebureau InterDuo relatiebemiddeling is het meest toonaangevende relatiebureau voor Nederlandse en Belgische HBO’ers en academici. InterDuo is erkend door de BER: Branchevereniging Erkende Relatiebureaus.
Books for Singles verkoopt geen liefde, geluk of romantiek. Wel is het de gespecialiseerde online bookseller voor boeken over: singles, liefde, relaties, dating en persoonlijke groei. Books for Singles is een initiatief van het erkende relatiebureau InterDuo.
Bol.com, de winkel van ons allemaal. Kies uit >10 miljoen artikelen. Snel en vanaf 20,- gratis verzonden!
Als de honger groot is, is de liefde klein.
A. Grün
intimacy | ![]() |
|
De sleutel naar wat we niet hadden. | ![]() |
|
Het verre dichtbij. | ![]() |
|
Toegelichte liefde. | ||
Missend hart. | ![]() |
Het goed functioneren in de maatschappij vertoont opvallend veel overeenkomst met het goed functioneren in een relatie. Iemand die in een bedrijf werkt en er onopvallend en sjofel uitziet, zal nooit carrière kunnen maken. Iemand die single is en er onopvallend en sjofel uitziet, zal nooit de droomdate krijgen. Een voorbeeld uit het bedrijfsleven toont dit aan...