Ik heb vele dromen gehad, waarvan en weinig zijn uitgekomen. Maar ik realiseer me nu dat het tijden kan duren voor je droom tot leven komt. Door jou nu aan mijn zij bedenk ik me dat ik die droom 4 jaar geleden kreeg en nooit meer weg is gegaan. Ik dacht elke keer wel dat je bleef, maar elke keer ging je der weer van door. 4 maanden geleden besefte ik dat mijn droom uitkwam je zei voor het eerst tegen mij Ik hou van jou.. 4 simpele woordjes dat mij heel gelukkig maakt. Na 4 jaar staat ons niks meer in de weg en nemen wij samen het leven aan. In de hoop dat je deze keer niet weg zal gaan.
Ik mis je al na 1 dag. Daarom wil ik jou voor altijd aan mijn zij. Ik wil met jou het leven door. Ik dacht dat je met die ander gelukkig zou worden, maar ik hoop nu dat je met mij het leven doorbrengt en die andere laat zitten. Ik wil geen ander meer die tegen mij zegt ik hou van jou. Ik wil die 4 kleine woordjes alleen nog maar van jou horen, dat geeft mij een goed gevoel en geeft mij vertrouwen.
De nachten met jou zijn zo vertrouwd net of dat we al jaren samen zijn. We hebben in die 4 jaar allebei andere gehad maar stiekem zat jij toch nog in me hoofd als we samen waren met vrienden kon ik me ogen niet van je afhouden. Iedereen zag het wel maar wij zagen het nog niet. We waren te druk bezig met andere jij had nog een vriendin ik had nog wel scharrels lopen. Maar ik hoopte stiekem toch dat wij bij elkaar zouden komen.
Ik zou nooit meer iemand anders naast me willen hebben liggen. Ik wil alleen ik jou armen wakker worden en met jou aan mijn zij door het leven gaan. En gelukkig worden met de mensen om wie we geven en natuurlijk gelukkig worden met zijn 2e. Dat ik tegen jou alles kan zeggen wat ik wil. En nog heel veel jaren ’s avonds in bed kan zeggen dat ik heel veel van je hou.
15 juni 2009
Actuele beoordeling: 6,63
Aantal stemmen: 16
Daler: -0,04
Aantal hits: 6217
![]() | Datum | Gedicht |
---|---|---|
15-06-09 | enkel en alleen van jou! | |
30-05-09 | MnLieveSgat. | |
15-05-09 | Mijn hart | |
06-05-09 | teleurgesteld | |
02-04-09 | sweet love | |
31-03-09 | Ik laat je los | |
28-03-09 | Bruin ogen | |
15-03-09 | warm van binnen | |
03-01-09 | Na bijna ... | |
03-01-09 | Al hoef ik lang te wachten...* | |
03-01-09 | Wachtend op ... * | |
03-01-09 | Ik moet je proberen vergeten !* | |
02-01-09 | Ik heb geleerd.. | |
19-12-08 | een jongen ! | |
18-12-08 | Mijn droom... | |
07-12-08 | Die ene dag | |
06-12-08 | Mijn Beste Vriend en Meer.... | |
30-11-08 | verliefd:: | |
30-11-08 | Ik weet niet hoe ik het moet zeggen ?,(schreef ik | |
08-11-08 | Morgens | |
07-11-08 | Waarom | |
06-11-08 | Sorry dat ik van je hou ! | |
06-11-08 | Kan ik mijn ogen sluiten? | |
06-11-08 | Hoe lang nog | |
04-11-08 | Verliefd zijn, |
Lees alle gedichten in de categorie Haar liefde voor hem
Bol.com, de winkel van ons allemaal. Kies uit >10 miljoen artikelen. Snel en vanaf 20,- gratis verzonden!
Books for Singles verkoopt geen liefde, geluk of romantiek. Wel is het de gespecialiseerde online bookseller voor boeken over: singles, liefde, relaties, dating en persoonlijke groei. Books for Singles is een initiatief van het erkende relatiebureau InterDuo.
Relatiebureau InterDuo relatiebemiddeling is het meest toonaangevende relatiebureau voor Nederlandse en Belgische HBO’ers en academici. InterDuo is erkend door de BER: Branchevereniging Erkende Relatiebureaus.
Als de honger groot is, is de liefde klein.
A. Grün
intimacy | ![]() |
|
De sleutel naar wat we niet hadden. | ![]() |
|
Het verre dichtbij. | ![]() |
|
Toegelichte liefde. | ||
Missend hart. | ![]() |
Het goed functioneren in de maatschappij vertoont opvallend veel overeenkomst met het goed functioneren in een relatie. Iemand die in een bedrijf werkt en er onopvallend en sjofel uitziet, zal nooit carrière kunnen maken. Iemand die single is en er onopvallend en sjofel uitziet, zal nooit de droomdate krijgen. Een voorbeeld uit het bedrijfsleven toont dit aan...